LIGHTING / Table lamps / Table lamp 13824298
nr 1382 4298
TABLE LAMP
brass, Örsjö. Height: 65, wear, damages.
mässing, Örsjö. Höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday Mars 1 2021
at 20:12:10
100 kr
400 kr
Mässing